Indeling Ferienresort Cochem 19
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 10 personen heeft vier badkamers en zes slaapkamers en beschikt over vijf tweepersoonsbedden of dubbel eenpersoonsbedden en een stapelbed. De vakantiewoning is voorzien van een DVD-speler, twee verwarmingen en een TV. Daarnaast is er een zwembad, een set tuinmeubelen, een terras en een tuin. De badkamer is voorzien van twee toiletten, drie douches, een ligbad en vier wastafels.
De vakantiewoning beschikt over een wasdroger, een wasmachine en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, een combimagnetron en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Ferienresort Cochem 19 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Deze vrijstaande villa's, die in 2017 zijn gerenoveerd, bevinden zich op Ferienresort Cochem. Het design is modern, comfortabel en gezellig.
U beschikt over een fijne woonkamer met vloerverwarming en een open keuken met diverse apparaten. Op de begane grond vindt u twee slaapkamers, elk met twee eenpersoonsbedden. Er is ook een badkamer. Op de eerste verdieping bevinden zich nog vier slaapkamers, waarvan drie met twee eenpersoonsbedden en een kinderkamer met een leuk thema en een stapelbed. Deze kamer is echt iets bijzonders voor de kinderen. Er zijn nog drie badkamers op de eerste verdieping. De slaapkamers, met uitzondering van de kinderkamer, zijn voorzien van twee eenpersoonsbedden met boxspring, sommige in een tweepersoonsopstelling. Een berging met wasmachine en droger maakt het geheel compleet.
Er is een tuin met terras en tuinmeubilair en er is een parkeerplaats bij de villa voor één auto.
2027: Het zwembad is gesloten van 11-01 tot en met 17-01-2027 vanwege renovatiewerkzaamheden.
Bijzonderheden
De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.
Indeling
- Verwarming (CV, vloerverwarming)
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, overdekt)
- Hal
- Toilet
- Woonkamer
- TV (kabel)
- DVD-speler
- Verwarming (vloerverwarming)
- Keuken
- Waterkoker
- Koffiezetapparaat (filtermaling)
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Bijkeuken
- Wasdroger
- Wasmachine
- Slaapkamer
- Stapelbed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Badkamer
- Douche
- 2x wastafel
- Badkamer
- Douche
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Overloop
- Toilet
In de omgeving van Ferienresort Cochem 19
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Ferienresort Cochem 19 in Ediger-Eller. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 1; € 5,50 per nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 6 per nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | € 10,95 per persoon per verblijf |
| Badhanddoeken | € 12,75 per persoon per verblijf |
| Badhanddoeken | € 7,50 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 10,50 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 12,50 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 12,50 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 12,50 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 12,50 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 12,50 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 12,50 per persoon per verblijf |
| Keukenlinnen | € 11,65 per verblijf |
| Keukenlinnen | € 5,75 per verblijf |
| Kinderbed | € 8,75 per verblijf |
| Kinderbed | € 9 per verblijf |
| Kinderstoel | € 8,75 per verblijf |
| Kinderstoel | € 9 per verblijf |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Eindschoonmaak | |
| Eindschoonmaak | |
| Eindschoonmaak | |
| Servicekosten | |
| Servicekosten | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 67 beoordelingen
- 10
- 6
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag