Indeling Vakantiepark La Cecinella Villaggio Turistico, Cecina Mare - Type D
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over een tweepersoonsbed, een tweepersoons slaapbank en twee eenpersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een airco, een zwembad, een set tuinmeubelen, een jeu de boules baan en een sauna (te huur) en zijn er twee terrassen. De badkamer is voorzien van een bidet, een toilet en twee douches.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast en een internetaansluiting (draadloos).
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een babybad, een kinderstoel en een babybed (te huur).
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Vakantiepark La Cecinella Villaggio Turistico, Cecina Mare - Type D ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit gezinsvriendelijke vakantiecomplex verwelkomt u aan de rand van Cecina Mare, in het hart van Toscane. Slechts 800 meter scheidt u van de ongelooflijk lange zandstranden. De appartementen in de residentie met twee wooneenheden (type A en type B) en de prachtige gelijkvloerse villa's (type C en type D), elk met vier appartementen, liggen rond het populaire zwembad met een kinderspeelplaats in de ruime en goed onderhouden tuin. Terwijl u zich laat verwennen in de overdekte wellnessruimte (tegen betaling), zorgt een animatieteam ervoor dat de kinderen zich in het hoogseizoen vermaken. In het restaurant met pizzeria, buitenterras en uitzicht op het zwembad kunt u genieten van culinaire hoogstandjes. De boulevard met zandstrand en talloze restaurants, cafés en bars ligt op korte loopafstand. De stranden langs het dennenbos ten zuiden van het dorp zijn gratis toegankelijk, in tegenstelling tot de stranden langs de kust. Het dennenbos strekt zich uit over ongeveer 15 kilometer van de riviermonding tot het nabijgelegen stadje Bibbona en garandeert een aangename verfrissing, vooral in de zomer. Het gebied, dat ook talrijke diersoorten herbergt, is sinds 1977 een natuurreservaat (Staatsreservaat Tomboli di Cecina). Dit biedt uw vakantiepark: 35 gebouwen, 156 accommodaties, receptie, restaurant, snackbar, kiosk, gemeenschappelijk terras, parkeergelegenheid. Tegen betaling: wasmachine. Activiteiten: gemeenschappelijk buitenzwembad (300 m²), buitendouche, ligstoelen, parasols. Kinderbad (25 m²) (geopend van begin april tot eind september, afhankelijk van het weer). Beachvolleybal, jeu de boules, fitnessruimte, tennis. Tegen betaling: wellnessruimte, massages. Aromatherapie, sauna, jacuzzi, fietsverhuur. Voor kinderen: speeltuin, glijbaan, schommel, speelkamer (kinderen van 1-5 jaar onder begeleiding van hun ouders), animatie (seizoensgebonden). Extra's inbegrepen: shuttlebus naar het strand, alleen in het hoogseizoen.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Niet roken accommodatie. niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Alleen kleine honden toegestaan (tot schouderhoogte 25 cm) Om hygiënische redenen is toegang tot het zwembad alleen toegestaan met een badmuts.
Indeling
- Jeu de boules baan
- Glijbaan
- Kinderstoel
- Schommel
- Baby crib (paid)
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Satelliet
- Duitse zender (s)
- Eettafel
- Kookplaat
- 4 kookplaten
- Elektrisch
- Koelkast
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- Douche
- Toilet
- Bidet
- Kiosk
- Receptie
- Parkeerplaats
- Massage
- Kapper
- Fitness
- Fietsverhuur
- Tennisbaan
- Restaurant
- Snackbar
- Indoor speelruimte
- Recreatieteam
- Speeltuin
- Babybad (tegen betaling)
- Gedeeld met andere gasten
- Buiten
- Paid
- Overdekt
- Gedeeld met andere gasten
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm, geopend van Apr t/m Sep)
In de omgeving van Vakantiepark La Cecinella Villaggio Turistico, Cecina Mare - Type D
Op 700 meter van Vakantiepark La Cecinella Villaggio Turistico, Cecina Mare - Type D treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 800 meter. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u paardrijden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Vakantiepark La Cecinella Villaggio Turistico, Cecina Mare - Type D in Cecina kunt u naar het strand, het water of de haven.
- Luchthaven (64 km)
- Haven (51 km)
- Strand (800 m)
- Paardrijden (500 m)
- Restaurant (700 m)
- Water (800 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Vakantiepark La Cecinella Villaggio Turistico, Cecina Mare - Type D in Cecina. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 200 |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 18 per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Catering | Halfpension € 26 per persoon per dag ((discount for children possible)) |
| Catering | Halfpension € 26 per persoon per dag ((discount for children possible)) |
| Catering | Halfpension € 38 per persoon per dag ((discount for children possible)) |
| Catering | Volpension € 50 per persoon per dag ((discount for children possible)) |
| Ontbijt | € 12 per persoon per nacht |
| Schoonmaak | Keuken schoonmaken € 45 per verblijf |
| babyspullen | Babyspullen € 6 per dag ((please reserve)) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Airconditioning | |
| Beddengoed | |
| Eindschoonmaak | |
| Elektriciteit | |
| Gas/Olie | |
| Toeristenbelasting | |
| Water | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 53 beoordelingen
- 6
- 2
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag