







































Indeling Villa met airconditioning en zwembad - VW-HCXWY
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 8 personen heeft vijf badkamers en vier slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een TV (satelliet). Daarnaast is er een airco, een jacuzzi, een zwembad (privé), een sauna, een tuinmeubilair en een tuin (omheind). Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting (draadloos), een wasdroger, een koelkast, een vriezer en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een koffiezetapparaat, een oven, een broodrooster en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Villa met airconditioning en zwembad - VW-HCXWY ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
De villa ligt op een gesloten terrein met tuin. Het terrein is met een hek omsloten. U kunt buiten relaxen met parasol, ligstoel en tuinmeubeklen. Voor een snelle afkoeling kunt u tuindouche gebruiken. Buitenkeuken Het privé te gebruiken zwembad heeft een buitenzwembad. 32 m2 Het wellnessaanbod bestaat uit een sauna en een whirlpool.
Vakantiehuis
Uw villa heeft 2 verdiepingen, 5 kamers (daarvan 4 slaapkamers), is 145 m² groot en is geschikt voor maximaal 8 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De indeling van de kamers is als volgt: begane grond: woonkamer met 1 extra bed op slaapbank, zithoek en TV. slaapkamer met 1 éénpersoonsbed. keuken met eethoek, afwasmachine, bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en broodrooster. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en haardroger. 2 badkamer elk met douche, 1 wastafel en WC. 1.verdieping: 3 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. badkamer met douche en 1 wastafel. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en wasmachine. Bovendien heeft uw villa met WLAN- internettoegang, ledikantje, kinderstoel, wasmachine en droogtrommel. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen. Huisdier:niet toegestaan.
Ligging
Buroli. De villa is modern ingericht. Het grondstuk is in een woongebied. Bij de villa zijn U 4 parkeerplaatsen voor meerdere auto's op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 900 m afstand en restaurant 2,3 km. In de zomer:strand 5 km van uw verblijf vandaan.
Kosten
Inclusief de prijs :Inschrijfgeld, Airconditioning, Sauna, Elektriciteit, Water, Verwarming, Eindschoonmaak, Beddegoed, Handdoeken, WLAN Internettoegang. Bijkomende kosten -Toeslagen (Te betalen bij boeking): Toeristenbelasting. Waarborgsom: EUR 400,-/object.
In de omgeving van Villa met airconditioning en zwembad - VW-HCXWY
Op 2,3 kilometer van Villa met airconditioning en zwembad - VW-HCXWY treft u één of meerdere restaurants. Een supermarkt is in de buurt, op 900 meter. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Villa met airconditioning en zwembad - VW-HCXWY in Buroli kunt u naar het strand.
- Strand (5 km)
- Restaurant (2,3 km)
- Supermarkt (900 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Villa met airconditioning en zwembad - VW-HCXWY in Buroli. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Toeristenbelasting | € 1,50 per dag. Van toepassing tussen 25 april en 23 december. |
Waarborgsom | € 400,00 per verblijf. Van toepassing tussen 25 april en 23 december. |
Inclusief | |
---|---|
Airconditioning | |
Beddegoed | |
Eindschoonmaak | |
Elektriciteit | |
Handdoeken | |
Inschrijfgeld | |
Sauna | |
Verwarming | |
WLAN Internettoegang | |
Water |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na ontvangst van de boekingsbevestiging moet er een aanbetaling van 25% van de totale huursom worden gedaan. Het restbedrag moet zes weken voor aankomstdatum worden betaald of tijdens de sleuteloverdracht bij aankomst.
Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag in één keer worden voldaan, tenzij anders staat vermeld en de huiseigenaar wenst dat de betaling ter plaatse wordt voldaan.
per week
- 8
- 4
- 0
Betalen via
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag