














































Indeling Studio dicht bij de zee, met dakterras en jacuzzi - VW-DFYGR
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 2 personen heeft een badkamer en een slaapkamer. De vakantiewoning is voorzien van een TV (satelliet), een open haard en een verwarming. Daarnaast is er een tuinmeubilair, een airco, een terras en een jacuzzi. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast, een internetaansluiting (draadloos) en een vriezer.
Keuken
De keuken is voorzien van een waterkoker, een broodrooster, een magnetron en een koffiezetapparaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Studio dicht bij de zee, met dakterras en jacuzzi - VW-DFYGR ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
De studio ligt op een 730 m² groot terrein met weide, bloemen en bomen. Verder heeft het landgoed een binnenplaats. De verhuurder woont slechts gedeeltelijk in het huis of, heeft een aparte ingang. De inrichting is voor u gemeenschappelijk gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen op het terras met tuinmeubeklen. Het wellnessaanbod bestaat uit een whirlpool.
Vakantiewoning
Uw studio beslaat 1 verdieping, 1 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 25 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw studio verwarmd worden met een elektrische verwarming. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is im Erdgeschoss en gelijkvloers en leidt via de 8 m² groot terras direct in de woon/slaapkamer. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het 8 m² grote terras met tuinmeubelen, 1 tafel, 2 stoelen en parasol. Kooknis met elektrisch fornuis (keramische kookplaat, 2 kookplaat), afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw studio met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen. Huisdier:niet toegestaan.
Ligging
Umag. De studio ligt in een appartementenhuis en is modern, functioneel en in lokale stijl ingericht. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een rustige en zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde zijstraat. Bij het huis zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 700 m afstand, restaurant 500 m en centrum 1100 m. overdekt zwembad, sauna elk 600 m in Hotel Sol Umag. station in Koper 30 km. vliegveld in Luchthaven Pula 80 km. Umag: dokter 1200 m en apotheek, bank elk 750 m. bioscoop in Umag (Umago) 1200 m. Een kinderspeelplaats op 200 m afstand. In de zomer:Adria Beach / Villa Rita Beach / Punta Beach in Villa Rita 400 m, zandstrand met weide, kiezel, steentjes en zwemplateau's in Villa Rita, 400 m van uw verblijf vandaan. Uw viervoeter begleider is hartelijk welkom op het hondenstrand in Punta Belgrado, 1000 m. Voor de watersporters onder u is er in Stella Maris een verhuur van boten, 800 m. Naar de aanlegplaats voor boten in Stella Maris is het 800 m. Sportvissers kunnen in Villa Rita, 400 m de hengel uitgooien. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. golf in Adriatische golfclub 7,5 km. paardrijden in Katoro 2,5 km. tennis in Punta 700 m. Stella Maris: minigolf 1000 m en watersportmogelijkheden 800 m. duiken in Villa Rita 400 m.
Kosten
Inclusief de prijs :internettoegang, Airconditioning, Parkeerplaats, Elektriciteit, Gas, Water, Beddegoed, Handdoeken, WLAN Internettoegang. Bijkomende kosten -Toeslagen (Te betalen bij boeking): Toeristenbelasting. Kosten ter plaatse: Verplicht: Inschrijfgeld 7 € per persoon per verblijf. Eindschoonmaak 50 € per accommodatie per verblijf. Waarborgsom: Geen borgsom.
In de omgeving van Studio dicht bij de zee, met dakterras en jacuzzi - VW-DFYGR
Op 500 meter van Studio dicht bij de zee, met dakterras en jacuzzi - VW-DFYGR treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 400 meter. Een supermarkt is in de buurt, op 700 meter. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u vissen, uitgaan, tennissen, golfen en nabij uw vakantiewoning kunt u watersporten. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Studio dicht bij de zee, met dakterras en jacuzzi - VW-DFYGR in Umag kunt u naar de stad, het strand of het water.
- Luchthaven (80 km)
- Golfbaan (7,5 km)
- Openbaar vervoer (30 km)
- Strand (400 m)
- Vissen (400 m)
- Restaurant (500 m)
- Supermarkt (700 m)
- Tennisbaan (700 m)
- Water (400 m)
- Watersportgelegenheid (800 m)
- Stad (1,1 km)
- Uitgaansgelegenheid (1,2 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Studio dicht bij de zee, met dakterras en jacuzzi - VW-DFYGR in Umag. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Eindschoonmaak | € 50,00 per verblijf. Van toepassing tussen 3 juni en 1 november. |
Inschrijfgeld | € 7,00 per verblijf. Van toepassing tussen 3 juni en 1 november. |
Toeristenbelasting | € 1,50 per dag. Van toepassing tussen 3 juni en 1 november. |
Waarborgsom |
Inclusief | |
---|---|
Airconditioning | |
Beddegoed | |
Elektriciteit | |
Gas | |
Handdoeken | |
Ligstoelen | |
Parkeerplaats | |
WLAN Internettoegang | |
Water |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na ontvangst van de boekingsbevestiging moet er een aanbetaling van 25% van de totale huursom worden gedaan. Het restbedrag moet zes weken voor aankomstdatum worden betaald of tijdens de sleuteloverdracht bij aankomst.
Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag in één keer worden voldaan, tenzij anders staat vermeld en de huiseigenaar wenst dat de betaling ter plaatse wordt voldaan.
voor een midweek
- 2
- 1
- 0
Betalen via
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag