Indeling Espejo del Mar
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over twee tweepersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een verwarming en een TV. Daarnaast is er een terras, een lift, een zwembad en een set tuinmeubelen. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats (openbaar). De badkamer is voorzien van een wastafel, een douche, een toilet en een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een kookplaat, een magnetron, een koffiezetapparaat, een oven en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Espejo del Mar ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Gelegen in La Garrofa, een vredig kustplaatsje verscholen tussen ruige heuvels en de glinsterende zee langs de kust van Almería, biedt dit appartement aan zee een serene uitvalsbasis voor stellen of kleine groepen die willen ontspannen aan het water, terwijl ze toch dicht bij de bruisende stad Almería en haar historische bezienswaardigheden blijven.
Binnen biedt het appartement een comfortabele en functionele leefruimte, ontworpen voor een ontspannen verblijf aan zee. De woon- en eetkamer is voorzien van een gezellige zithoek en een tv, waardoor het een aangename plek is om tot rust te komen na een dagje strand. Een volledig uitgeruste keuken stelt gasten in staat om gemakkelijk maaltijden te bereiden, of het nu gaat om een licht ontbijt voor vertrek of een ontspannen diner thuis. De slaapgelegenheid bestaat uit twee slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed, terwijl een moderne badkamer met douche zorgt voor dagelijks comfort. Lift, airconditioning en wifi zorgen ervoor dat het appartement koel en verbonden blijft gedurende uw verblijf.
Het hoogtepunt van de accommodatie is het privéterras aan zee, ingericht met tuinmeubilair, de ideale plek voor een kopje koffie in de ochtend, een zonnige middag of een drankje bij zonsondergang. Een gedeeld zwembad met uitzicht op zee draagt bij aan de sfeer terwijl u geniet van de zon en een duik neemt. Er is openbare parkeergelegenheid voor extra gemak.
Het kleine strand van La Garrofa en het kristalheldere water liggen op slechts een steenworp afstand, perfect om te zwemmen, snorkelen en rustige wandelingen langs de kust te maken. De nabijgelegen stad Almería nodigt uit tot verkenning met het fort Alcazaba, de historische oude binnenstad en de levendige boulevard. Van schilderachtige autoritten langs de kust tot restaurants met verse visgerechten, deze locatie biedt een ontspannen toegangspoort tot de schoonheid van Zuid-Spanje.
Bijzonderheden
Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto! Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- Tuinmeubilair
- Parking lot (public)
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, geopend van Jun t/m Sep)
- Ingang
- Lift
- Buitenom bereikbaar
- Ingang
- Woonkamer
- TV (flatscreen)
- Eettafel
- Zithoek
- Open keuken
- Kookplaat
- Waterkoker
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (135 x 190 cm)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (135 x 190 cm)
- Badkamer
- Ligbad
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Verwarming
- Terras
- Privé
- 8 m2
In de omgeving van Espejo del Mar
Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Espejo del Mar in Almería kunt u naar het strand.
- Strand (150 m)
- Golfbaan (20 km)
- Openbaar vervoer (10,5 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Espejo del Mar in Almería. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Wasmachine | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
Gebaseerd op 1 beoordeling
- 4
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag