Indeling La Curiosa
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft twee badkamers en drie slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en twee tweepersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV, twee verwarmingen en een open haard. Daarnaast is er een terras, een zwembad, een barbecue, een airco en een set tuinmeubelen. De badkamer is voorzien van twee douches, een bad of douche, twee toiletten en twee wastafels.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, een magnetron en een fornuis.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van La Curiosa ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Omgeven door het weidse Andalusische landschap, biedt dit gelijkvloerse appartement een ruime en ontspannen omgeving voor een landelijke vakantie. Het is ontworpen voor gezinnen of grotere groepen en combineert een vredige landelijke sfeer met praktische gemakken voor een gemakkelijk en flexibel verblijf.
Binnen beschikt het appartement over drie slaapkamers, waarvan twee met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden, waardoor er comfortabel plaats is voor een groep. De woonkamer heeft een zithoek met een tv, een eettafel en een open haard, wat zorgt voor een warme en functionele gemeenschappelijke ruimte. Zowel airconditioning als verwarming zorgen voor comfort in alle seizoenen. De keuken is uitgerust met een koffiezetapparaat, magnetron, koelkast met vriezer en wasmachine, zodat u zelf kunt koken. Er zijn twee badkamers, één met een douche en de andere met een bad of een douche, beide met een wastafel en toilet. Er is ook internettoegang.
De buitenruimtes zijn ontworpen om samen te ontspannen, met toegang tot een terras met tuinmeubilair en een barbecue voor informele maaltijden. Het gedeelde zwembad, geopend van april tot en met november, is een hoogtepunt van het seizoen, terwijl een buitendouche zorgt voor extra gemak na een duik of een dagje buiten.
Dit appartement ligt in een rustige, landelijke omgeving en biedt een comfortabele uitvalsbasis om het omliggende Andalusische platteland te verkennen. Nabijgelegen plaatsen bieden lokale restaurants en culturele ervaringen, terwijl de natuurlijke omgeving ideaal is voor wandelingen en buitenactiviteiten. Met zijn ruime opzet en gedeelde voorzieningen is dit appartement uitermate geschikt voor een ontspannen groepsvakantie.
Indeling
- Internettoegang
- Douche (buiten)
- Verwarming (CV)
- Terras (gedeeld met andere gasten)
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, geopend van Apr t/m Nov)
- Woonkamer
- TV
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- Verwarming
- Airconditioning
- Keuken
- Broodrooster
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Koel-/vriescombinatie
- Wasmachine
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Badkamer
- Bad of douche
- Wastafel
- Toilet
In de omgeving van La Curiosa
Op 5 kilometer van La Curiosa treft u één of meerdere restaurants. Een supermarkt is in de buurt, op 12 kilometer.
- Centrum (5 km)
- Openbaar vervoer (12 km)
- Restaurant (5 km)
- Supermarkt (12 km)
- VVV (5 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van La Curiosa in Laroya. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 1; € 20 per verblijf |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 6
- 3
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag