Indeling Casa Phil and Mila
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft twee slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een televisie. Daarnaast is er een balkon, een tuin, een zwembad, een airco, een tuinmeubilair en een terras. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast, een wasmachine, een vriezer en een internetaansluiting.
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, een koffiezetapparaat, een kookplaat (keramisch), een oven (elektrisch) en een waterkoker.
Linnengoed
In de vakantiewoning vindt u bedlinnen en badtexttiel.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Casa Phil and Mila ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Prachtig en comfortabel appartement in Pulpí, Andalusië, Spanje voor 4 personen. Het appartement ligt in een vakantiecomplex met bar en restaurant, op 3 km van het strand Playa la Entrevista.Het appartement heeft 2 slaapkamers en 2 badkamers. De accommodatie biedt een gemeenschappelijke tuin met gazon, een prachtig uitzicht op de golfbaan, en mooie uitzichten over de baai, de zee, de vallei, de bergen en de tuin. De nabijheid van het strand, sportactiviteiten, bezienswaardigheden en cultuur maakt dit een fijne plek om je vakantie in Spanje door te brengen met familie of vrienden.Buitenruimte van het appartementgemeenschappelijk zwembadgemeenschappelijke tuin met gazon2 terrassenbuitenzitgedeelte en buiteneethoek2 privé overdekte parkeerplaatsen en een gemeenschappelijke parkeerplaatsdakterrasGemeenschappelijke faciliteiten / diensten tegen meerprijspadelbaan
Interieur van het appartementWoonkamer met airconditioning en televisieBalkon2 slaapkamers en 2 badkamersKabeltelevisie (Smart TV)Wasruimte met wasmachineKeukenKeuken met elektrische kookplaat, elektrische oven, vaatwasser, koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker en sapcentrifugeSlaapkamers en badkamersAirconditioned slaapkamer met eigen badkamerExtra slaapkamerBadkamer met dubbele wastafel, bad, douche, bidet, toilet en föhnBadkamer met enkele wastafel, douche, toilet en föhnPrivévoorzieningen en diensten inbegrepen in de huurprijsInternet (WiFi)Stofzuiger, strijkijzer en strijkplankBeddengoed en handdoekenReceptieserviceLuchtverwarming
Entertainment en vrijetijdsactiviteiten voor uw vakantie in Pulpí, AndalusiëBar en boulevard (San Juan de los Terreros) (binnen 5 kilometer van het huis)Waterpark (AquaVera) (binnen 10 kilometer van het huis)Bezienswaardigheden en cultuur in Pulpí, AndalusiëMonument (La Geoda) (binnen 1000 meter van de accommodatie)Kerk (Pulpí) (binnen 5 kilometer van de accommodatie)Kasteel (San Juan de los Terreros) (binnen 10 kilometer van de accommodatie)Museum (Águilas) en architectonisch gebouw (Águilas) (binnen 25 kilometer van de accommodatie)SportGolf (Aguilón Golf), wandelen, mountainbiken en fietsen (binnen 1000 meter van het appartement)Duiken en surfen (binnen 5 kilometer van het appartement)Meer informatieDichtstbijzijnde dorp binnen 4 kilometer van het appartementDichtstbijzijnde rivier- of kustlijn binnen 3 kilometerDichtstbijzijnde strand: Playa la Entrevista (binnen 3 kilometer)Dichtstbijzijnde haven: Águilas (binnen 12 kilometer)Dichtstbijzijnde luchthaven: Murcia/Almería (binnen 100 kilometer)Tweede dichtstbijzijnde luchthaven: Alicante (meer dan 100 kilometer)Openbaar vervoer in de buurt: trein op minder dan 4 kilometerRoken is niet toegestaanHuisdieren zijn niet toegestaanHet gebouw waarin de accommodatie zich bevindt heeft een lift.De accommodatie is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen.
In de omgeving van Casa Phil and Mila
Op 4 kilometer van Casa Phil and Mila treft u één of meerdere restaurants. Een supermarkt is in de buurt, op 4 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u uitgaan en nabij uw vakantiewoning kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Casa Phil and Mila in Pulpí kunt u naar het strand.
- Strand (3 km)
- Uitgaansgelegenheid (4 km)
- Restaurant (4 km)
- Supermarkt (4 km)
- Golfbaan (50 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Casa Phil and Mila in Pulpí. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Babybed | € 3,00 per dag |
| Kinderstoel | € 1,50 per dag |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een midweek
- 4
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag