Indeling Preciosa casa en Sevilla
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 19 personen heeft twee badkamers en vijf slaapkamers en beschikt over twee tweepersoons slaapbanken, 13 eenpersoonsbedden en vier stapelbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een terras. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van twee toiletten, een bad of douche, een bidet en twee wastafels.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een oven, een vaatwasser, een koffiezetapparaat, een magnetron en een fornuis.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Preciosa casa en Sevilla ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Een optionele toeslag voor nutsvoorzieningen en servicekosten van EUR 90,00 wordt vóór uw aankomst in rekening gebracht. Details vindt u hieronder. Charmant groepsverblijf
Dit ruime vakantiehuis in Sevilla biedt comfortabel plaats aan maximaal 10 gasten, plus een kind, met vier goed ingerichte slaapkamers. Het privéterras nodigt uit om te genieten van een kopje koffie in de ochtend of een drankje in de avond in een rustige omgeving. De ruime woonkamer is ideaal om samen te ontspannen of spelletjes te spelen. De warmtepomp zorgt voor frisse, comfortabele lucht in het hele huis, en er is parkeergelegenheid op eigen terrein. Toegang tot de stad en de rivier.
Gelegen op slechts 15 minuten van het historische centrum van Sevilla, kunt u gemakkelijk de levendige straten, winkels en culturele bezienswaardigheden van de stad verkennen. De accommodatie ligt op 10 minuten rijden van de luchthaven, op 10 minuten rijden van het hogesnelheidsstation AVE en vlakbij het Tranvibus-station.
Goede vervoersverbindingen
De accommodatie is uitstekend bereikbaar. Of u nu met het vliegtuig of de trein arriveert, het vervoer is gemakkelijk te bereiken. Let op: Gasten worden vriendelijk verzocht niet in de accommodatie te koken, aangezien de eigenaar ter plaatse woont. De accommodatie ligt op 10 minuten rijden van de luchthaven, op 10 minuten rijden van het AVE-hogesnelheidstreinstation en vlakbij het Tranvibus-station.
Optioneel pakket voor nutsvoorzieningen en diensten: U kunt voorafgaand aan uw aankomst een optioneel pakket voor nutsvoorzieningen en diensten selecteren (bedrag: EUR 90,00). U ontvangt een aparte e-mail met de betaallink als u dit pakket wilt toevoegen. Dit pakket zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt diensten zoals eindschoonmaak, verbruik van nutsvoorzieningen, serviceondersteuning en bescherming tegen kleine schades of bijkomende kosten tijdens uw verblijf. Gasten die dit liever zelf regelen, kunnen deze diensten ook zelf regelen, mits de accommodatie bij het uitchecken in goede staat wordt achtergelaten.
Let op: Voor groepen van 7 of meer personen geldt een toeslag van € 30 per persoon per nacht. Dit bedrag dient ter plaatse te worden betaald.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- Terras (privé, 25 m2)
- Parking
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- Stapelbed
- Stapelbed
- Queen Bed
- Woonkamer
- 2-pers. slaapbank
- 2-pers. slaapbank
- Lucht-lucht warmtepomp
- Eetkamer
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Keuken
- Broodrooster
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Grill
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Citruspers
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- Stapelbed
- Stapelbed
- Badkamer
- Bad of douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Badkamer
- Wastafel
- Toilet
- Wasmachine
In de omgeving van Preciosa casa en Sevilla
Op 400 meter van Preciosa casa en Sevilla treft u één of meerdere restaurants.
- Luchthaven (9,9 km)
- Centrum (800 m)
- Restaurant (400 m)
- Rivier (1 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Preciosa casa en Sevilla in Sevilla. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 21 beoordelingen
- 19
- 5
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag