







































Indeling Villa Playa & Golf I
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 10 personen heeft vijf badkamers en vijf slaapkamers en beschikt over een tweepersoons onderschuifbed, drie tweepersoonsbedden en twee eenpersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van drie verwarmingen, een TV en een open haard. Daarnaast is er een patio, een dakterras, een set tuinmeubelen en een zwembad en zijn er drie terrassen en drie airco's. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats (openbaar). De badkamer is voorzien van vijf toiletten, een bidet, drie douches, vijf wastafels en een bad met douche.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine, een koel- en vriescombinatie, een internetaansluiting (draadloos) en een garage.
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, een kookplaat, een magnetron, een oven en een koffiezetapparaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Villa Playa & Golf I ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Luxe villa verdeeld over meerdere verdiepingen met 5 slaapkamers en 5 badkamers, twee complete keukens, kleedkamer, jacuzzi, airconditioning en verwarming in alle kamers, inclusief de slaapkamers en badkamers, open haard in de woonkamer, hangend terras, privézwembad, groot tropisch tuin met privacy, ligstoelen, veranda met tuinmeubilair, tuinhuisje, speelkamer en alle voorzieningen om uw rustdagen tot een onvergetelijke ervaring te maken. Deze villa ligt op ongeveer 450 meter van het strand, in Playa Granada, Motril en zeer dicht bij restaurants, strandbars en recreatiegebieden.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- Tuindeuren
- Patio
- Terras
- Tuinmeubilair
- Parking lot (public)
- Parasol
- Zwembad (privé, buiten, geopend van Jan t/m Dec)
- Hangmat
- Hangmat
- Hangmat
- Hangmat
- Hangmat
- Hangmat
- Ingang
- Buitenom bereikbaar
- Woonkeuken
- Kookplaat
- Kokend waterkraan
- Broodrooster
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/eetkamer
- TV (flatscreen)
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- Wasruimte
- Wasmachine
- Strijkplank
- Strijkijzer
- Verwarming
- Airconditioning
- Terras
- Privé
- Terras
- Privé
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer met badkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Bad met douche
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Verwarming
- Airconditioning
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. onderschuifbed
- Wastafel
- Toilet
- Verwarming
- Airconditioning
- Dakterras
- Garage
- Buitenom bereikbaar
In de omgeving van Villa Playa & Golf I
Op 350 meter van Villa Playa & Golf I treft u één of meerdere restaurants. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u watersporten. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Villa Playa & Golf I in Motril kunt u naar het strand.
- Luchthaven (104 km)
- Strand (200 m)
- Restaurant (350 m)
- Watersportgelegenheid (1 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Villa Playa & Golf I in Motril. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Optioneel | |
---|---|
Borgsom | U dient een credit card nummer achter te laten als borg. |
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Wasmachine |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op18 beoordelingen
- 10
- 5
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag